KONTAKTA OSS.

Nya KABE Adria Center i Öggestorp

Vi erbjuder nya och begagnade husbilar och husvagnar från KABE och Adria. Stor och välsorterad tillbehörsbutik med KAMA Fritids sortiment. Välkommen till oss!

KABE Adria Center
Öggestorp 12
561 62 Tenhult
Email: info@kabeadriacenter.se
Telefon: kontakta oss gärna via medarbetarnas direktnummer. Vår försäljning, verkstad och butik svarar gärna på era frågor ang. husbil/husvagn.

Alf Karlsson

Försäljning
036-3331342
alf@kabeadriacenter.se

Filip Johansson

Försäljning
036-3331344
filip@kabeadriacenter.se

Jonas Einarsson

Platschef
036-3331340
jonas@kabeadriacenter.se

Stefan Stålenbring

Verkstadsansvarig
stefan@kabeadriacenter.se

Britt Danielsson

Tillbehörsförsäljning
036-3331341
britt@kabeadriacenter.se

Ann-Marie Nottemark

Tillbehörsförsäljning
036-3331341
ann-marie@kabeadriacenter.se

Hans Larsson

Servicetekniker
verkstad@kabeadriacenter.se

Linnea Rostedt

Kundmottagare
036-3331346
verkstad@ kabeadriacenter.se

Richard Winther

Servicetekniker
verkstad@kabeadriacenter.se

Kjell Johansson

Servicetekniker
verkstad@kabeadriacenter.se

Mats Karlsson

Servicetekniker
verkstad@kabeadriacenter.se

Nya KABE Adria Center i
sociala medier

För senaste nytt från oss, följ KABE Adria Center i sociala medier!

Bläddra eller ladda
ner kataloger

Katalogerna direkt från KABE